Drömträdgård i svart och grönt! Drömträdgård i svart och grönt! Det är så himla snyggt att låta svart vara en  kon Läs mer
 
Sök på husohem.se
 

Kontakta oss

Kundtjänst

Tel: 021-475 75 20, öppet kl. 08.30-16.00
Fax: 021-475 75 99
kundtjanst.husohem@formapg.se

 
 

Chefredaktör

Anna Liljeberg
Redaktion
08-728 23 00
anna.liljeberg@formapg.se

 
 

Art Director

Markus Koba
Redaktion
08-728 24 55
markus.koba@formapg.se

 
 

Redaktionschef

Ann Dahl
Redaktion
08-728 23 70
ann.dahl@formapg.se

 
 

Webbredaktör

Ebba Zettergren
Redaktion
08-728 23 26
ebba.zettergren@formapg.se

 
 

Fackredaktör

Liselotte Lundström
Redaktion
08-728 23 18
liselotte.lundstrom@formapg.se

 
 

Reporter

Nina Sederholm
Redaktion
08-728 24 85
nina.sederholm@formapg.se

 
 

Reporter

Sara Hellström
Redaktion
08-728 23 21
sara.hellstrom@formapg.se

 
 

Layout

Siv Wall
Redaktion
08-728 23 59
siv.wall@formapg.se

 
 

Teknisk redaktör/Layout

Iréne Hellström
Redaktion
08-728 23 47
irene.hellstrom@formapg.se

 
 

Korrektur/Reporter

Anna Maria Alsand
Redaktion
08-728 23 86
anna-maria.alsand@formapg.se

 
 

Annonsansvarig

Lars Zdilar
Annons
08-728 23 53
lars.zdilar@formapg.se

 
 

Marknadschef

Isabella Wärnfeldt
Marknadsavdelningen
08-728 24 28
isabella.warnfeldt@formapg.se

 
 
Kontakta Hus & Hem

Kontaktupgifter:

 

Prenumeration:

Tel: 021-475 75 20 kl. 08.30-16.00

E-post: kundtjanst.husohem@formapg.se

Postadress:

Hus & Hem

Kundtjänst

113 91  Stockholm

 

Redaktion:

Tel: 08-728 23 00 (växel)

E-post: red.husohem@formapg.se

Postadress: 113 91 Stockholm (eget postnummer)

 
Skriv till Hus & Hem!

Har du sett något i tidningen som du undrar över eller vill du diskutera något ur innehållet – skriv till oss! Redaktionen väljer varje månad ut ett favoritbrev. Brevskrivaren får 300 kronor att handla för på designonline.se. Breven redigeras och kortas i tidningen. Mejla till: post.husohem@formapg.se.